Narystė

Mielos Kolegės, Mieli Kolegos

Lietuvos farmacijos sąjungos (LFS) Valdybos vardu kreipiamės į Jus su prašymu atsakyti į du klausimus, kurie pateikiami žemiau.

 

LFS – ilgiausiai veikianti vaistininkus vienijanti organizacija, tęsianti tarpukario Lietuvos „Farmaceutų sąjungos“ ir prof. J. F. Volfgango 1819 m. įkurtos pirmosios farmacijos draugijos tradicijas. Mūsų sąjungoje nariais yra vaistininkai, dirbantys visuomenės ir ligoninių vaistinėse, didmeninėse vaistų įmonėse ir vaistų gamybos įmonėse bei atstovybėse, universiteto katedrose ir laboratorijose. Vienas svarbiausių LFS veiklos tikslų – kelti farmacijos srityje dirbančių specialistų profesinę kvalifikaciją. Manome, kad Jūs galėjote tuo įsitikinti, dalyvaujant LFS renginiuose: kongresuose, suvažiavimuose, mokslinėse-praktinėse konferencijose ir gaunant tai patvirtinantį pažymėjimą. Prie šio tikslo prisideda ir LFS leidžiamas „Lietuvos farmacijos žinių“ žurnalas, supažindinantis su farmacinės veiklos naujienomis tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. LFS gina farmacijos specialistų teises Lietuvos valstybės institucijose, teikia farmacijos teisės aktų pasiūlymus, atstovauja LFS narių interesus Lietuvoje ir užsienyje.

 

2019 m. spalio 19 d. Vilniaus universiteto Teatro salėje įvyko Tarptautinė konferencija ir LFS 34-asis suvažiavimas, skirtas reikšmingai sukakčiai paminėti – 200-osioms metinėms nuo pirmosios farmacijos draugijos įkūrimo Lietuvoje. Suvažiavimo metu buvo patvirtinta nauja LFS įstatų redakcija, suderinta su Asociacijų įstatymu bei išrinkta nauja LFS Valdyba.

Pagal Asociacijų įstatymą registruojant LFS įstatus Registrų centre LFS privalo turėti aktualų narių sąrašą. Todėl kreipiamės į Jus su prašymu atsakyti į šiuos klausimus:

 

1. Ar sutinkate ir toliau būti LFS nariu?  Sutikimo atveju prašome užpildyti LFS nario anketą ir asmens duomenų apsaugos anketą.

 

2. Ar norite tapti LFS nariu? Sutikimo atveju prašome užpildyti LFS nario anketą ir asmens duomenų apsaugos anketą.

 

Šiais metais tapus LFS nariu LFS nario mokestis už 2019 metus nemokamas.

 

Kasmetinis LFS nario mokestis, patvirtintas LFS suvažiavime – 50 eurų, mokamas per du kartus (po 25 eurus) iki balandžio 1 d. ir iki rugsėjo 1 d., pervedant šias lėšas į LFS (kodas 290667020) sąskaitą LT03 7044 0600 0026 9219, AB SEB banke, kodas 70440.

 

Patvirtinimą apie narystę gausite el. paštu sumokėjus pirmą įmoką.

 

LFS nariai turi pirmenybę dalyvauti LFS renginiuose, gauti 30 proc. nuolaidą nuo renginio registracijos mokesčio, nemokamai gauti „Lietuvos farmacijos žinių“ žurnalą, gauti nemokamą prieigą prie LFS tinklapio informacijos, skirtos LFS nariams.
 

Sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo prašome siųsti

el. paštu: info@lfsajunga.lt

Registracijos formą rasite ČIA.

Sutikimas dėl asmens domenų tvarkymo randasi ČIA.

​Pagarbiai, LFS Valdybos vardu

LFS prezidentas prof. habil. dr. Eduardas Tarasevičius

tel. 868714474, el. p.: taredas@gmail.com

LFS atsakingoji sekretorė farm. mag. Rūta Matulaitienė

tel. 867406001, el. p.: matulaitiene.ruta@gmail.com

 

 

Lietuvos farmacijos sąjunga

Ateities g. 2C-1, 08333 Vilnius

Įstaigos kodas: 290667020

Tel. +37068714474

El. paštas: info@lfsajunga.lt

Rekvizitai

Naujienų prenumerata

  • White Facebook Icon

© Lietuvos farmacijos sąjunga. Duomenys apie Lietuvos farmacijos sąjungą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.