top of page

Kviečiame skirti iki 1.2% GPM Lietuvos farmacijos sąjungai
Jeigu dirbate Lietuvoje, kviečiame jus skirti 1,2% savo gyventojų pajamų mokesčio (GPM) Lietuvos farmacijos sąjungai!


Lietuvos farmacijos sąjunga (LFS) - ne pelno siekianti organizacija, kuri vienija ir atstovauja Lietuvos farmacijos specialistus nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis. Jūsų parama gali padėti mums toliau veikti organizuojant tarptautines mokslines konferencijas ir atstovaujant farmacijos specialistus sprendžiant su jūsų veikla susijusius klausimus.


Norėdami skirti iki 1.2% GPM Lietvos farmacijos sąjungai, tai galite padaryti Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) per VMI el. paslaugas paspaudę čia.


Kaip skirti dalį GPM paramai galite peržiūrėti VMI paruoštą vaizdo įrašą: https://www.youtube.com/watch?v=VVpaY-FFbKk


arba sekti šiuos žingsnius:


1. Paspauskite kairėje esantį mygtuką "Pildyti formą" -> pasirinkite "Prašymas skirti paramą"2. Pasirinkite formą pildyti elektroniniu būdu. Tuomet pamatysite, ar esate jau skyrę dalį GPM galimiems paramoms gavėjams.

3. Kuomet pasirinksite pradėti, galėsite automatiškai surasti paramos gavėją įrašydami jo pavadinimą "Lietuvos farmacijos sąjungą" arba identifikacijos numerį: 290667020


4. Suradę paramos gavėję ir paspaudę "Tęsti", toliau galite pasirinkti, kokią GPM dalį norite skirti.5. Paskutiniai žingsniai - išsaugoti ir patvirtinti.Dėkojame už jūsų laiką ir paramą.


Comments


bottom of page