top of page

Svarbi informacija dėl „DexcomOne“ gliukozės kiekio stebėjimo sistemos

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija primena, kad nuo 2022 m. liepos 1 d. nuolatinio gliukozės kiekio stebėjimo sistema Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis yra kompensuojama visiems gyventojams, sergantiems pirmojo tipo cukriniu diabetu.


Šiuo metu kompensuojamos dviejų gamintojų gliukozės kiekio stebėjimo sistemos – „A7+TouchCare CGM“ ir „DexcomOne“. Abi jos gali būti naudojamos išmaniuosiuose įrenginiuose – ir su „iOS“, ir su „Android“ operacinėmis sistemomis.

Remiantis „A7+TouchCare CGM“ gamintojo pateikta informacija, jų sistema suderinama su operacinėmis sistemomis, nepriklausomai nuo naudojamo išmaniojo įrenginio modelio.

Atkreipiame dėmesį, kad „Dexcom One“ sistema yra suderinama tik su tam tikrais konkrečiais išmaniųjų įrenginių modeliais. Dėl to, prieš skiriant ir įsigyjant gliukozės stebėjimo sistemą „Dexcom One“, svarbu pasidomėti, ar prietaisas atitinka paciento naudojamą išmanųjį įrenginį ir bus tinkamas naudoti. Vis dėlto, tie pacientai, kurių išmanieji įrenginiai nesuderinami su „Dexcom One“ sistema, tačiau nori naudotis būtent šia sistema, turi galimybę savo lėšomis įsigyti imtuvą Dexcom elektroninėje parduotuvėje.

Daugiau informacijos apie „DexcomOne“ gliukozės kiekio stebėjimo sistemą ir išsamų su ja suderinamų išmaniųjų įrenginių modelių sąrašą rasite ČIA.

Daugiau informacijos apie „A7+TouchCare CGM“ gliukozės kiekio stebėjimo sistemą ir išsamų su ja suderinamų išmaniųjų įrenginių modelių sąrašą rasite ČIA.

Comments


bottom of page